Size Özel Sağlık Turizmi

Dünyada sağlık maliyetlerinin artması, bazı tedavilerin kendi ülkelerinde yapılmaması, ülkeler arasında işbirliğinin artması, ulaşımda kolaylıkların olması, sağlık hizmet kalitelerinin dünyanın farklı bölgelerinde gelişmesi ile dünyada sağlık turizmi kavramı gelişmiştir.

AREN GROUP MEDİKAL TRUZİM hizmetimiz kapsamında siz değerli misafirlerimizi 5 yıldızlı otellerde misafir ediyoruz. Çözüm ortağımız olan BEZMİALEM HASTANESİ‘de herbirii konusunda uzmanlaşmış Doktorlarımızla sizlere ev konforundaki hastahane odalarımızda konaklatarak uygulanan tedavinin en güvenli ve konforlu şekilde sizlere ulaşması sağlanılmaktadır.
Bezmialem Hastanesi

Çözüm ortaklarımızdan olan Bezmialem Hastanesi'de tüm medikal uygulamalarınız her birisi konusunda uzmanlaşmış doktor ve profesör yapılmaktadır.
5 Yıldızlı otel konforunda olan Bezmialem Hastane odalarında sizleri tedaviniz boyunca ağırlamakta olup her dakika konusunda uzmanlaşmış Hemşireler sayesinde sürekli kontrol altında tutulmaktasınız.

Saç Ekimi

Saç ekimi operasyonu, saçları dökülmüş, seyrelmiş, yanmış, skar izi bulunan veya bir bölümde doğuştan saç kökü bulunmayan v.s. kişilerin, bu bölgelere yeniden saç çıkışı sağlamak amacıyla yapılan cerrahi müdahaledir.
Saç ekimi operasyonlarından öncelikle kişinin saç analizi yapılır. Bu işlem esnasından sorunlu olan bölge tespit edilir, kişinin ekim yapılacak olan alanı çizilir. Sonrasında ise yeni ekilen olan saç köklerinin alınacağı, testosteron hormonundan etkilenmeyen bölge (kişinin 2 kulağının arasındaki saç kökleri) belirlenir bu bölgeye donör alan ismi verilir. Buradan toplanan saç kökleri (fue yöntemi) öncelikle özel solüsyonlarda dizilir ve burada bir süre beklemesi sağlanılır. Sonrasında ise sorunlu olan bölgeye özel bir aletle ekilecek saç kökleri için, doğru açı, yön ve sıklıkta boş kanallar açılır.

Diş İmplant Tedavileri

Yüz estetiğinin bir parçası olan ön dişlerin kaybı psikolojik ve sosyal problemlere neden olmasının yanı sıra konuşma bozukluklarına da yol açar. Arka dişlerin kaybı ise beslenme, sindirim sorunları ve dişlerin kaymasına neden olur. Bu nedenle çekilen dişlerin yeri doldurulmalıdır ve bu uygulama diş implant tedavisi ile gerçekleştirilmektedir.
Köprü protezlerinin uygulanması için diş eksikliği olan boşluğa komşu olan dişlerin kesilmesi gerekir. Günümüzde ise sağlıklı dişlerin kesilmesine gerek kalmadan çene kemiği içerisine titanyumdan yapılan yapay diş kökleri yerleştirilir. Titanyum kökünün üzerine ise dişin fonksiyonunu ve estetiğini taklit eden porselen üstyapılar uygulanır. Diş İmplant uygulamaları ile uzun köprülerin oluşturduğu temizlik zorlukları ve ağız kokuları ortadan kalkar.

Estetik Tedaviler

Değişmek, Daha Güzel Bir Yüze Veya Vücuda Sahip Olmak Herkesin Hakkıdır. Ancak Değişmek, Daha Güzel Bir Yüz Veya Vücuda Sahip Olmak, Kimi Estetik Operasyonda Belli Başlı Durumları Kabul Etmiş Olmayı Da Beraberinde Getirir. Bu Durumların Başında Operasyon İzleri, Kısa Süreli De Olsa Ağrı, Acı Hissi, Operasyon Sonrasında Daha Sıkı Önlemler Almak, Operasyon Bölgesini Çok Daha İyi Korumak Gelir. Bu Riskleri Almak İstemeyenler İmdadına Medikal Estetik Yetişir.

Dudak Dolgusu, Yüz Gerdirme, Burun Estetiği, Göğüs Estetiği, Kalça Estetiği vs.