İŞ ORTAKLARIMIZIN
BİTEN PROJELER DEVAM EDEN PROJELER

AREN İNŞAAT olarak önceliğimiz; müşterilerimiz için belirtilen bütçenin ve zaman diliminin dışına çıkmadan, güven içerisinde tamamlanan özel inşaat projeleri üretmektir. AREN İNŞAAT sektöründeki çalışanlarına; güvenlik programlarını ve yenilikçi istihdam politikalarını içeren, dünya standartlarına uygun, kaliteli bir eğitim sağlamaktadır.


İNŞAAT YÖNETİMİ
AREN İNŞAAT; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına üstlendiği proje faaliyetlerinde; proje yönetim bilgisinden, becerilerinden, araçlarından ve tekniklerinden yararlanır. Hedefimiz; proje maliyetini ve süresini en uygun seviyeye çekerek, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet sunmaktır. Üstlendiğimiz projelerin başarılı bir şekilde tamamlanması ve projeyle ilgili belirsizliklerin ortadan kalkması için, her projemizde kullandığımız proje yönetimi araç ve bilgi alanlarını aşağıda bulabilirsiniz.


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI
Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba; sektörün standartlarından farklı olarak, AREN GROUP'un dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır.

Bize Olan Güveniniz, Bizim En Büyük Referansımız