Uluslararası Ticaret'te Ufkunuzu Genişletiyoruz

Müşterilerimizin gümrük işlemlerini birebir takip edip gerçekleştirmek ile birlikte, istenirse müşterilerimize gümrük işlemleri konularında danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. İthalat ve ihracatın daha basit ve hızlı bir hale gelebilmesi için, AREN GROUP olarak size avantajlı ve etkin çözümler sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki; firmalara sunduğumuz ithalat ve ihracat çözümleri, sadece bizden hizmet satın alan firmalara çözüm üretmek demek değildir. Dış ticaret faaliyetlerinin desteklenmesi ve dış ticaret alanında tıpkı AREN GROUP gibi hızlı çözüm üreten markaların olması, aynı zamanda ülkemizin dış ticaret konusundaki eksiklerinin giderilmesi için atılmış büyük bir adımdır. Çünkü gümrükleme; dış ticaret faaliyetlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.
İthalat esnasında uygulanan gümrük işlemleri ile ihracat esnasında uygulanan gümrük işlemleri birbirinden farklıdır. Her ikisinde de ayrı ayrı dikkat edilmesi gereken püf noktalar olmakla birlikte, her ikisi içinde yasal mevzuatlarda da belirgin farklılıklar vardır. İthalata ve ihracata konu olan gümrük işlemlerinde, karşınıza çıkabilecek her türlü pürüzde çözümün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
AREN GROUP olarak başlıca ihraç ettiğimiz ürünler arasında “Su, Su markaları, Çevir aç gazoz, Aromalı sular, Vitaminli sular, Kömür, Soda, Tekstil vs” gösterilebilirUluslararası Taşımacılık

‘’Dünya küçülmedi, biz büyüyoruz’’ mottosu ile çıktığımız bu yolda globalleşmenin bir sonucu olarak, karşımıza çıkan lojistik sorularınıza sorun olmadan çözüm buluyoruz. Yurtserbestiçi taşımacılığından ara taşımacılık hizmetlerine kadar, ulusal ve uluslararası tüm taşımacılık hizmetlerinde geniş lojistik ağımızla müşterilerimizin destekçisiyiz.

Kara Taşımacılığı
Deniz Taşımacılığı
Hava Taşımacılığı

Antrepo & Lojistik

5.000 m² kapalı alanımızda; toplam 24 adet yüksek kaliteli kamerayla, ithalatçı firmalarımıza hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Modern makineler ve tecrübeli ekibimizle; ürünler cins ve özelliklerine göre, maksimum maliyet avantajı yaratacak şekilde stoklanır. 8 tır rampamızla hızlı yükleme ve boşaltma işlemleri gerçekleştirilir.
Gümrüklü depolama, Gümrüksüz depolama ve Soğuk Gümrüklü Depolama Hizmetleri ile Aren Group her zaman yanınızda. Millileşmiş ürünlerin; adreslere teslimi ve serbest bölgeden sevkiyatı ile ilgili bölge gözetmeksizin, farklı tonajlı araçlar ile hizmet sunulmaktadır.

Uluslararası Ürün Temini

AREN GROUP olarak dünya çapında 4 KITA ve 12 ÜLKE üzerinde, sizler için en uygun fiyata doğru ürünü araştırarak temin etmekteyiz.
Aren Group bir çok farklı ürün yelpazesinde, sizlere en doğru fiyat politikası ile ürün tedarik hizmetini kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Biliyoruz ki; sizler için zaman çok değerli ve biz, zamanınızı boşa harcamadan projelerinizi en kısa sürede sonuçlandırmayı kendimize bir ilke edindik.